A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Новини

Всеукраїнський конкурсу Есе "Моя Мрія - Успішна Україна"

Кафедра міжнародних економічних відносин та маркетингу Львівського національного аграрного університету за фінансової підтримки ТОВ «Краснебрук» проводить Всеукраїнський конкурс есе «МОЯ МРІЯ – УСПІШНА УКРАЇНА» серед учнів та учениць 11 класів закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих шкіл, ліцеїв і студентів коледжів.

08:47 24.01.2022

В ЗДО № 1 «Чайка» відзначили День Соборності України

День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

08:41 24.01.2022

Щодо участі в проєкті «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню»

Всеукраїнською Громадською Організацією «Поруч» (далі-ВГО «Поруч»), Фонд громади міста Херсона «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) та фінансуванням Інституту Міжнародних Зав’язків, Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини оголошується конкурс серед закладів загальної середньої освіти Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей в проекті «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню».

10:30 18.01.2022

Стартує реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме з 5 до 22 січня 2022 року. Для учасників із Донецької та Луганської областей зареєструватися можна буде на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти за покликанням: https://prob.test.dn.ua/.

11:40 04.01.2022

Майстер клас «Різдвяні пряники»

 В закладі дошкільної освіти  «Чайка» вихователь Юлія Платонова провела майстер-клас з виготовлення різдвяних імбирних  пряників. Вихователі розмальовували кольоровою глазур'ю готові пряники. Під час роботи педагоги поринули в атмосферу передсвяткової ейфорії. Вони ділилися рецептами пряників, які  випікають вдома для своїх рідних та близьких людей, пригадували новорічні вірші, що декламували в дитинстві Діду Морозу та загадували бажання під ялиночку. Виготовлені вихователями пряники будуть виставлені на  міській різдвяній ярмарці.

10:06 21.12.2021

ПУТІВНИК УЧАСНИКА ЗНО

Путівник учасника ЗНО – це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, або після тестування.  У ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ? відповіді». Для того щоб полегшити пошук потрібної сторінки на сайті, текст у путівнику залінкований. А для поціновувачів різноманітних гаджетів є QR-коди. Тож ви легко зорієнтуєтеся в часі та інформаційному просторі.

08:59 20.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень