A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Дистанційне навчання

 

Наказ МОН № 1115 від 08.09.2020 року "Деякі питання організації дистанційного навчання"

Лист МОН № 1/9-609 від 02.11.20 року "Щодо організації дистанційного навчання"

 

З метою здійснення методичної підтримки педагогічних працівників закладів освіти області в період призупинення навчального процесу колективом Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти підготовлений збірник науково-методичних рекомендацій «Дистанційні технології в освіті».

Він містить інформацію щодо організації виховання, навчання та розвитку учасників освітнього процесу під час карантину.

У цьому збірнику висвітлено низку актуальних питань освіти сьогодення: «Як школярам не втратити освітній ритм під час карантину? Чому вчительству важко дається дистанційна освіта? Як батькам на карантині водночас працювати та створювати умови для навчання дітей? Що допоможе зберегти фізичне та психічне здоров’я під час пандемії?». Крім цього, акцентовано увагу на інструментарії та можливостях сучасних дистанційних технологій, наведені приклади використання платформ при вивченні окремих предметів.  Зібрані та систематизовані вебресурси, за допомогою яких можна зробити навчальний процес під час карантину цікавим та корисним для дітей.

Видання стане у пригоді педагогам, які цікавляться питаннями модернізації вітчизняної системи освіти, та прагнуть зробити її більш мобільною, гнучкою та відкритою.

https://drive.google.com/file/d/1BXsd-Uv8HzSGf2BnYfI_ttd9iy2YGXgi/view

 

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень