A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Новини

В новий рік з новими перемогами

Кінець грудня-початок січня видалися дуже насиченими для вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська – вони брали участь у конкурсах, присвячених Новому року та Різдву. І ось, нарешті, конкурси закінчились, журі завершило свою роботу, результати отримані і ми ними дуже задоволені.

14:16 31.01.2022

Всеукраїнський конкурсу Есе "Моя Мрія - Успішна Україна"

Кафедра міжнародних економічних відносин та маркетингу Львівського національного аграрного університету за фінансової підтримки ТОВ «Краснебрук» проводить Всеукраїнський конкурс есе «МОЯ МРІЯ – УСПІШНА УКРАЇНА» серед учнів та учениць 11 класів закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих шкіл, ліцеїв і студентів коледжів.

08:47 24.01.2022

В ЗДО № 1 «Чайка» відзначили День Соборності України

День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

08:41 24.01.2022

Щодо участі в проєкті «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню»

Всеукраїнською Громадською Організацією «Поруч» (далі-ВГО «Поруч»), Фонд громади міста Херсона «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) та фінансуванням Інституту Міжнародних Зав’язків, Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини оголошується конкурс серед закладів загальної середньої освіти Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей в проекті «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню».

10:30 18.01.2022

Стартує реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме з 5 до 22 січня 2022 року. Для учасників із Донецької та Луганської областей зареєструватися можна буде на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти за покликанням: https://prob.test.dn.ua/.

11:40 04.01.2022

Майстер клас «Різдвяні пряники»

 В закладі дошкільної освіти  «Чайка» вихователь Юлія Платонова провела майстер-клас з виготовлення різдвяних імбирних  пряників. Вихователі розмальовували кольоровою глазур'ю готові пряники. Під час роботи педагоги поринули в атмосферу передсвяткової ейфорії. Вони ділилися рецептами пряників, які  випікають вдома для своїх рідних та близьких людей, пригадували новорічні вірші, що декламували в дитинстві Діду Морозу та загадували бажання під ялиночку. Виготовлені вихователями пряники будуть виставлені на  міській різдвяній ярмарці.

10:06 21.12.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень