A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Ти як?

Наказ про здійснення діяльності у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як"

Додаток до листа МОН "День ментального здоров'я"

План заходів із психичного здоров'я та психосоціальної підтримки 

Символ сили

У складний момент, особливо якщо нас немає поруч, дитину може підтримати Символ сили. Це може бути будь-яка річ: сувенір, мушля, фотографія чи іграшка. Створіть такий символ разом-нехай вона звертається до нього, коли нервує, коли потрібно заспокоїтися та зосередитися 😌 Домовтеся з дитиною, що відтепер це її Символ сили, і що він завжди поруч, аби додавати впевненостівсобі. Як звернутися до Символа сили? Доволі просто: взяти до рук, роздивитися, стиснути,відчути вагу предмета, пригадати, що з ним пов’язує, сфокусуватися на своїх думках та почуттях. Проста техніка поверне відчуття спокою та контролю. Попередьте дитину: навіть якщо Символ сили загубиться, йогосила-всередині дитини ❤️ 🩹 У партнерстві з UNICEF Ukraine

14:55 06.12.2023

"Вчимося тримати страх"

В рамках збереження ментального здоров'я, Ольгою Чепак, практичним психологом Української загальноосвітньої  школи І-ІІІступенів №13 з учнями 3 класу було проведено годину психолога "Вчимося тримати страх". Під час проведення заходу, діти ознайомились з поняттям "страх", поділилися своїми страхами, обговорили коли і при яких обставинах вони виникають та вчились їх розрізняти. Учні отримали поради як боротися з відчуттям страху та познайомилися з вправами, що потрібно використовувати для подолання тривожності та страху.

09:13 01.12.2023

«Кавовий майндфулнес»

Практики усвідомленості допомагають нам більше пам’ятати про певний момент і менше потрапляти у переживання та стрес, покращують благополуччя.

14:40 16.11.2023

Аптечка психологічної самодопомоги

Самодопомога важлива для психологічного добробуту кожної людини, особливо в теперішній час.  Дії в рамках самодопомоги можуть бути малими та значними - головне, щоб ви постійно робили те, що для вас важливо. Немає досконалого виду самодопомоги, і це нормально та цілком зрозуміло, проте якщо турбота про себе стане вашою метою на все життя і ви намагатиметеся регулярно її практикувати, то відчуєте себе набагато ліпше. 

08:17 13.11.2023

Застосування технік психоемоційної підтримки дітей та учнівської молоді

18 жовтня 2023 року пройшов воркшоп «Застосування технік психоемоційної підтримки дітей та учнівської молоді для збереження ментального здоров’я у воєнний та післявоєнний час» для педагогів та фахівців психологічногічної служби. Під час заходу Альона Молчанова, психолог Селидівського ЦПРПП ознайомила нагадала присутнім про Всеукраїнську програму збереження ментального здоров'я "Ти як?" та провела кілька вправ з "Аптечки психологічної самодопомоги"

13:42 25.10.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень