A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Новини

ПУТІВНИК УЧАСНИКА ЗНО

Путівник учасника ЗНО – це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, або після тестування.  У ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ? відповіді». Для того щоб полегшити пошук потрібної сторінки на сайті, текст у путівнику залінкований. А для поціновувачів різноманітних гаджетів є QR-коди. Тож ви легко зорієнтуєтеся в часі та інформаційному просторі.

08:59 20.12.2021

Підсумки сертифікації - 2021

Сертифікація педагогічних працівників - досить відповідальний крок для учителя, адже вона допомагає виявити кращих вчителів – професіоналів та агентів змін у освіті, які готові поширювати свій досвід. Сертифікація педагогічних працівників — це ЗНО з професійних компетентностей педагогічного працівника, зокрема з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання, це вміння зробити самооцінювання власної педагогічної майстерності, це можливість представити свій практичний досвід роботи відповідно до критеріїв, зазначених у Методиці експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення їх практичного досвіду роботи.

13:49 16.12.2021

Нові здобутки у кошику перемог

У листопаді вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська взяли участь в цілій низці обласних та Всеукраїнських конкурсів. Настав час підбивати підсумки.

09:28 15.12.2021

Щодо проведення педагогічного марафону з дошкільної освіти

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.12.2021 № 4/1140-21 «Щодо проведення педагогічного марафону з дошкільної освіти»  15 та 16 грудня поточного року в онлайн форматі проводитиметься педагогічний марафон з дошкільної освіти.

11:40 14.12.2021

«Енергоефективні школи: нова генерація»

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» з 2012 року впроваджує освітній проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація». У цьому проєкті розроблена та функціонує дистанційна освітня платформа energyschool.org.ua, яка схвалена МОН для використання у ЗЗСО України. Напрями діяльності проєкту – навчання молодого покоління енергетичній грамотності, основам енергоефективності та раціонального використання природних ресурсів, формування екологічної свідомості та відповідальності.

08:34 14.12.2021

Кроками конкурсу «Учитель року – 2022»

Часом триває Конкурс «Учитель року – 2022». Щиро вітаємо Ірину Ярую, вчителя біології Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Селидівської міської ради, з проходженням конкурсних випробувань відбіркового туру І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

10:23 13.12.2021

Семінар-практикум «Геометричні фігури вивчаємо, залюбки з ними граємо»

Згідно річного плану роботи ЗДО №1 «Чайка» вихователь молодшої групи Галина Горбатенко  провела семінар-практикум на тему «Геометричні фігури вивчаємо, залюбки з ними граємо».  Мета семінару: навчити вихователів використовувати дидактичні ігри для вивчення з дітьми понять про  геометричні фігури та їхні особливості, розвивати логічне мислення, мовлення, дрібну моторику. Семінар було проведено в цікавій інтерактивній  формі: вихователі грали в дидактичні ігри «Пофантазуй», «Знайди будиночок», «Відремонтуй фігуру», «Мислимо логічно» та інші.

16:21 08.12.2021

Всесвітній день української хустки

Педагоги закладу дошкільної освіти № 18 «Космос» долучились до яскравого флешмобу «Зроби фото з хусткою», та використали подію для ознайомлення дошкільнят з національними символами, для збереження та відродження українських традицій.

15:55 08.12.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень