A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

В школі майбутнього першокласника відбулась презентація «Віртуальна подорож Європою» – інтерактивний формат знайомства з культурною та історичною спадщиною європейських держав

Дата: 09.05.2025 10:29
Кількість переглядів: 15

Фото без опису

На базі Центру підтримки ВПО «СЕЛИДОВЕ.UA» (м. Кам'янське) в «Школі майбутнього першокласника» у межах святкового заходу «З Європою у серці» діти мали можливість поринути в культуру, традиції та гастрономічні особливості європейських країн, водночас наголошуючи на важливості української національної ідентичності.

Програма була насиченою та різноманітною:

📌 презентація «Віртуальна подорож Європою» – інтерактивний формат знайомства з культурною та історичною спадщиною європейських держав;

🍕 рухлива гра «Смачна піца» – весела активність, що занурила учасників у кулінарні традиції Італії;

🧱 дидактична гра «Леголенд» – гра, яка надихнула на креативне мислення, моделювання та створення архітектурних композицій;

🖼 дидактична гра «Впізнай силует» – цікава розвага, що допомогла поглибити знання про знакові пам'ятки Європи;

❤️ групове виготовлення композиції «Україна – серце Європи» – творча активність, яка символізувала єдність України з європейською спільнотою.

 

Флешмоб «Україно, будьмо!» – яскравий і динамічний фінал заходу, що об’єднав усіх учасників у патріотичному пориві. Цей день став ще одним підтвердженням того, що Україна є невід’ємною частиною Європи не лише географічно, а й культурно та ціннісно.

#селидовеua

__________________________________

НАШІ ЦЕНТРИ ПІДТРИМКИ ВПО «СЕЛИДОВЕ.UA»⬇️

🏡 с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Борщагівська, 30 а

🏙 м. Камʼянське, вул. Василя Стуса, 15 б

🌆 м. Нововолинськ, вул. Шевченка, 7

Instagram 🔗 https://www.instagram.com/selidove.ua?igsh=Z3FpN3U4am16Y2h6

Telegram 🔗 https://t.me/selidove_ua

📲 Контакт - Центр Селидівської МВА

0800 33 64 54


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень