A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Пробне ЗНО-2022: дати реєстрації та тестування

Дата: 01.12.2021 10:40
Кількість переглядів: 94

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме  з 5 по 22 січня 2022 року. Для учасників з Донецької та Луганської областей зареєструватися можна буде на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

Участь у Пробному ЗНО допоможе знизити рівень тривоги з приводу процедури основної  сесії та дасть можливість об’єктивно оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень