Відділ освіти Селидівської міської ради

Перемоги вихованців ПДЮТ м. Гріника

 

«Малі річки – життя Донбасу»

З метою поглиблення знань дітей про навколишнє середовище і водні багатства України, залучення їх для природоохоронної діяльності та виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю вихованців ПДЮТ було залучено до участі у  обласному  конкурсі «Малі річки – життя Донбасу». За підсумками рішення обласного організаційного комітету  визначено переможців, а саме:

І місце – Коломоєць Максим, вихованець гуртка «Малюнок та живопис», керівник гуртка Синельникова І.М.;

І місце - Мазурова Вікторія, вихованка гуртка «Малюнок та живопис», керівник гуртка Синельникова І.М.;

І місце - Носенок Світлана, вихованка гуртка «Малюнок та живопис», керівник гуртка Синельникова І.М.;

І місце – Ковальова Тетяна, вихованка гуртка «Малюнок та живопис», керівник гуртка Синельникова І.М.;

І місце – Колєсніченко Марина, вихованка гуртка «Малюнок та живопис», керівник гуртка Синельникова І.М.;

І місце - Іванова Ірина, вихованка гуртка «Малюнок та живопис», керівник гуртка Іванова Г.О.;

І місце – Омельченко Поліна, вихованка гуртка «Малюнок та живопис», керівник гуртка Іванова Г.О.;

І місце – Любач Марія, вихованка гуртка «Малюнок та живопис», керівник гуртка Іванова Г.О.

 

 

«Горлиця звичайна – птах року 2020»

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів через пропаганду охорони певного виду птаху (горлиця звичайна) та поширення знань про нього, сприяння розвитку вмінь досліджувати, описувати та аналізувати отриманні дані про птахів, розвитку у вихованців пізнавальних інтересів і спостережливості, прагнення пізнавати та оберігати красу й багатство природи  рідного краю, залучення до участі в еколого-натуралістичних заходах на базі Донецького обласного  еколого-натуралістичного центру було проведено обласний етап Всеукраїнської акції «Горлиця звичайна – птах року 2020».

У Конкурсі взяв участь 241 учасник з 7 районів. За підсумками рішення журі визначено переможців:

Мазурова Вікторія, Маловик Олександра,   Ковальова Тетяна, Меренкова Аліна,  Сухова Анастасія,     Фролова Орина,  Анухіна Софія -  вихованки гуртка «Малюнок та живопис» (керівник Синельникова Ірина Миколаївна).

Вітаємо переможців!



« повернутися до списку новин