Відділ освіти Селидівської міської ради

Підсумки проведення (зонального) туру Всеукраїнського Конкурсу «Учитель року – 2020»

З 08 по 22 листопада проходив перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» за номінаціями «Початкова освіта», «Зарубіжна література», «Хімія», «Історія».

   

Вчителям були запропоновані випробування з фахової майстерності, практична робота, методичний практикум, хімічний експеримент, майстер-клас, методичний експромт, захист проектів; відповідно до жеребкування конкурсанти провели уроки в основній і старшій школі на базі  Селидівської загальноосвітньої гімназії, Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Журі конкурсу відзначило достатній рівень знань вчителів з фаху, методики викладання предмета, психології та педагогіки; вміння конкурсантів виконувати практичні завдання у межах навчального предмету; методичної майстерності конкурсантів, їхніх вмінь використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання для організації освітнього процесу.

Проведення уроку в класах інших шкіл дало можливість оцінити педагогічну майстерність конкурсантів.

За підсумками роботи  предметних журі переможцями Конкурсу визнано:

в номінації «Початкова освіта»:

І місце – Стрельник Олену Анатоліївну, вчителя початкових класів Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Селидівської міської ради;

ІІ місце – Налескіну Альвіну Віталіївну, вчителя початкових класів Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Селидівської міської ради;

ІІ місце - Коваленко Людмилу Анатоліївну, вчителя початкових класів Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченка Новогродівської міської ради;

ІІІ місце – Калашнікову Лілію Володимирівну, вчителя початкових класів Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів № 19 Селидівської міської ради;

  

  

в номінації «Зарубіжна література»:

І місце – Левицьку Олену Олександрівну, вчителя зарубіжної літератури Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченка Новогродівської міської ради;

ІІ місце - Копачову Олену Григорівну, вчителя зарубіжної літератури Гірницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 Селидівської міської ради;

лауреатом - Лук’янець Надію Сергіївну, вчителя зарубіжної літератури Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Селидівської міської ради;

    

в номінації «Історія»

І місце - Савулу Катерину Володимирівну, вчителя історії Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Селидівської міської ради;

ІІІ місце - Дубровську Оксану Йосипівну, вчителя історії Української ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Селидівської міської ради;

лауреатом - Петручик Луїзу Олександрівну, вчителя історії Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів № 18 Селидівської міської ради;

  

в номінації «Хімія»

І місце - Пастушенко Катерину Євгенівну, вчителя хімії Гірницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 Селидівської міської ради;

ІІІ місце - Ярую Ірину Юріївну, вчителя хімії Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Селидівської міської ради.

 

 

Бажаємо переможцям зонального туру натхнення і  успіхів

у  ІІ (обласному) турі Конкурсу!

 



« повернутися до списку новин