A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Методичний майданчик

Дата: 11.02.2021 14:37
Кількість переглядів: 104

11.02.2021 на платформі ZOOM відбулося засідання вчителів-логопедів, вихователів логопедичних груп закладів дошкільної освіти з проблеми  «Корекційна робота вчителя-логопеда та вихователя логопедичної групи».

Валентина Панасенко, завідувач міського методичного кабінету, привітала учасників заходу й ознайомила їх з основними аспектами співробітництва з питань підвищення ефективності корекційно-розвивальної роботи вчителя-логопеда і вихователя.

Олена Чечета, керівник міського методичного об’єднання  вчителів-логопедів, звернула увагу учасників на актуальність проблеми, на те, що паралельно з виправленням порушень звуковимови на основі партнерства необхідно вирішувати такі питання як розвиток артикуляційної моторики, формування фонематичного слуху, граматичного ладу мовлення, зв’язного мовлення відповідно до вікової норми.

Ірина Мусінова та Тетяна Меньшикова, вчитель-логопед та вихователь логопедичної групи ЗДО «Пролісок» презентували досвід роботи з проблеми «Взаємодія учасників освітнього процесу при здійсненні корекційної роботи у логопедичній групі «Бджілка».


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень