A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Підсумки дистанційного фестивалю "Зірковий Драйв"

Дата: 15.03.2021 13:31
Кількість переглядів: 130

Добіг свого фіналу Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль "Зірковий Драйв", який проходив у місті Запоріжжя під патронатом БО ВБФ "Злагода".  Понад 1500 учасників і понад 600 колективів і окремих виконавців з 7 країн світу – України, Молдови, Латвії, Болгарії, Італії, Америки, Франції взяли у ньому участь, демонструючи свої вміння, яскравий талант, виконавську майстерність.

Не залишились осторонь і вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська. Гуртківці трьох творчих колективів стали учасниками  конкурсу та отримали почесні нагороди.

Вітаємо з зайнятим першим місцем Долгополу Даяну, вихованку гуртка «Танцювальна аеробіка» (керівник Кривинець А. Г.), з другим місцем Головченка Юрія, вихованця гуртка «Веселі нотки» (керівник Горбачова Н. П.), а також вихованців студії паперової пластики «Папірус» (керівник Немченко А. О.), Малікова Богдана, Устюгова Вероніку, Архипенко Богдана і Архіпенко Ольгу, які також посіли перші місця.

Шлях до успіху в мистецтві вимагає великої праці, цілеспрямованості. Бажаємо нашим переможцям щасливого творчого майбутнього!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень