A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Дата: 06.04.2020 11:59
Кількість переглядів: 137

Всеукраїнська виставка-конкурс з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», яка проходить щорічно у Києві, - це головний конкурс для вихованців гуртків прикладного напрямку, адже головною метою його проведення є підведення підсумків роботи творчих об’єднань з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини.


Обласний етап конкурсу в цьому році проходив з 24 лютого по 16 березня 2020 року у м. Слов’янськ на базі обласного Центру технічної творчості дітей та юнацтва.

Журі конкурсу відзначило різноманітність та високий рівень виконання робіт вихованців, оцінило роботи конкурсантів та визначило переможців. Дуже приємно, що серед них – вихованці  Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська.

 Друге місце посіла робота «Мандала - символ 2020 року» Малікова Богдана(студія паперової пластики «Папірус», керівник Немченко А. О.)

Одразу 4 роботи отримали перші місця. Це роботи Меньковської Ілони (гурток «Природа і фантазія», керівник Некрасова Л. Г.), Єрмакової Каміли, Шумова Олександра та Тіточки Маргарити (студія паперової пластики «Папірус», керівник Немченко А. О.). Тепер вони будуть представляти Донецьку область на Всеукраїнському етапі конкурсу, який пройде наприкінці травня 2020 року. Побажаємо їм перемоги!

       


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень