Відділ освіти Селидівської міської ради

Підсумки міського етапу конкурсу "Створи шедевр"

 

Створи шедевр! Ти – геній, ти – митець!

Повір: ти серед тих, що відбулися!

Йди до свого шедевра навпростець:

Зігрій, розрадь, послухай, поділися…

                                                         В. Азьомов

 

 

 

Обласний інтернет-конкурс літературно-мистецької  та педагогічної медіатворчості із  зарубіжної літератури, російської мови та  інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр» проводиться з метою розвитку медіакультури педагогів та учнів закладів загальної середньої освіти Донецької області, підтримки творчого потенціалу підростаючого покоління, якісного науково-методичного супроводу професійного зростання вчителів регіону, активізації виховної і патріотичної роботи серед учнівської молоді.

Згідно з наказом відділу освіти Селидівської міської ради від 12.02.2020 № 47 у березні  проведено міський етап конкурсу, у якому брали участь учні ЗОШ №№ 2, 6, 12, 17, 18, 19, 22, філії,  гімназії, вчителі ЗОШ № 17, 19, гімназії. На конкурс представлено 24 роботи. Члени журі відзначили достатній рівень підготовлених матеріалів  і визначили переможців:

у номінації «Методичні новації»

І місце – Копачову Олену Григорівну, вчителя зарубіжної літератури Гірницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17; вебквест «В музеї не одного портрету»

  https://kopacheva77.wixsite.com/webkvest

І місце – Носову Наталію Миколаївну, вчителя зарубіжної літератури Селидівської загальноосвітньої гімназії; авторська розробка уроку «Як знайти себе у цьому світі?» (за повістю В.Г. Короленка «Сліпий музикант»)

https://nosovanataliya.blogspot.com/2020/02/blog-post.html

ІІІ місце – Коломоєць Любов Леонідівну, вчителя зарубіжної літератури Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів № 19; інтерактивний плакат «Міфи»

https://prezi.com/view/4V4CumLcbjtbrPdIkk5z/

у номінації «Літературна кав’ярня»

І місце – Лісну Вікторію, ученицю 7 класу Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6; ліричні мініатюри «Доброго ранку!», «Гори», «Роздуми на самотині», «Я перша весняна квітка» (наставник Малярова В.М.)

https://drive.google.com/drive/folders/19upeSX80ais-L-uJh0oUZevIUPEiR-p-

ІІ місце – Алюшину Поліну, ученицю 8 класу Селидівської ЗОШ І-ІІ ступенів   № 2;  Проза. Фентезі. «Динамінатум» (наставник Малярова В.М.)

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1O23mpo3tvar6Ovic-uiK3_lBuw9pPuZC

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Зубкова Артема, учня 6 класу Селидівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів      № 2; відеофільм «Любій верховині належать його серце і душа» (за віршем Роберта Бернса) (наставник Холодна О.І.)

https://www.youtube.com/watch?v=yfMMSIOK44Q&pbjreload=10

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Налескіна Ростислава, учня 5 класу Селидівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; мультимедійний контент. Кроссенси «Літературна казка»  (наставник Холодна О.І.)

 https://drive.google.com/open?id=1cVTdczvdQ2E78sLQa6xE1rUFMe3414fw

ІІ місце – Гоменюк Ярославу, ученицю 6 класу Курахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 22; кроссенс «Редьярд Кіплінг»  (наставник Піпоть Т.А.)

https://drive.google.com/open?id=1iaiAu-iE-fBMP8EkJi6gwKPKYyt2i5h1

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Онищенка Івана, учня 9 класу Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; електронна екскурсія «Місто натхнення – Санкт-Петербург» (наставник Холодна О.І.)

https://drive.google.com/open?id=1Un9r4QGEZN29hLOwT3NLI7eTb3HF7nzb

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Скрипник Руслана, учня 9 класу Селидівської ЗОШ І-ІІ ступенів   № 2; вебсайт «А.П. Чехов – майстер «малої прози» та драматургічного жанрів» (наставник Холодна О.І.)

https://sites.google.com/view/chehov2020/головна

ІІІ місце – Пополітова Данила, учня 10 класу Курахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22; вебсайт «Б. Пастернаку присвячується…» (наставник Піпоть Т.А., Ісаєва Ю.Г.)

https://cutt.ly/ntqkwPm

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

ІІІ місце – Щолокову Дар’ю, ученицю 6 класу Селидівської загальноосвітньої гімназії; лепбук «Різдвяна пісня в прозі  Ч. Діккенса», «Ніч перед Різдвом» М. Гоголя» (наставник Носова Н.М.)

 https://nosovanataliya.blogspot.com/2020/02/blog-post_25.html

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Кобець Владиславу, ученицю 10 класу Української ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12; буктрейлер «Усмішка» Р. Бредбері» (наставник Гапоненко О.В.)

https://www.youtube.com/watch?v=fhGyZCloewM

ІІ місце – Шевелєву Ілону, ученицю 11 класу Української ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12; буктрейлер «Том Сойєр» М. Твена (наставник Гапоненко О.В.)

https://www.youtube.com/watch?v=ODs_zjI17x4

ІІ місце – Меренкову Аліну, ученицю 10 класу Гірницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17; буктрейлер «О. Пушкін «Євгеній Онєгін»» (наставник Копачова О.Г.)

https://drive.google.com/open?id=1FpplNxjYaQ7D8tqeiKzuSfXBf6T3_gDe

ІІІ місце – Ленц Катерину, ученицю 9 класу Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів № 18; буктрейлер «Для тебе залишусь світлом…» (наставник Олішевська О.В.)

https://youtu.be/9_AZNs8Q6ZQ

ІІІ місце – Захарову Вікторію, ученицю 9 класу Цукуринської філії Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6; буктрейлер А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц» (наставник Петрик Н.Ю.)

https://www.youtube.com/watch?v=J9U0_KdnFUU

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Лободу Вікторію, Семененка Іллю, учнів 10 класу Селидівської загальноосвітньої гімназії; інтерактивні плакати «Французькі поети-символісти», «Життя та творчість О. Уайльда» (наставник Носова Н.М.)

https://nosovanataliya.blogspot.com/2020/02/blog-post_77.html

ІІІ місце – Жученя Кирила, учня 11 класу Курахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 ; інтерактивний плакат «Сергій Єсенін» (наставник Д’яченко О.А., Піпоть Т.А.)

https://www.thinglink.com/scene/1289648467462848515

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

ІІІ місце – Дух Агнесу, ученицю 7 класу Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів № 18; кейс-слайди до роману В. Скотта «Айвенго» (наставник Олішевська О.В.)

https://youtu.be/32zXSVqC0Sw

https://youtu.be/Nw4v7lSzT34

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Узбек Артема, учня 5  класу Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів № 18; плейкасти «Пригоди Тома Сойєра», «Полліанна», «Аліса в Дивокраї» (наставник Олішевська О.В.)

«Пригоди Тома Сойєра»

https://www.beesona.ru/id54361/playcast/125705/

«Полліанна»

https://www.beesona.ru/id54361/playcast/125701/

«Аліса у Дивокраї»

https://www.beesona.ru/id54361/playcast/125693/

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

ІІІ місце – Стадниченко Вероніку, ученицю 8 класу Курахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22; презентація  «До 120-річчя з народження А. де Сент-Екзюпері» (наставник Кривинець О.В.)

https://drive.google.com/open?id=1hWOIlmPWqufIKks0XcQnzcoyf4VIUhni

у номінації «Медіаконтент юного словесника»

І місце – Ісаєву Марію, ученицю 7 класу Курахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22; 3-D книга О. Грін «Пурпурові вітрила» (наставник Ісаєва Ю.Г., Кривинець О.В.)

https://drive.google.com/file/d/1SyDsjkWHKG2Y_7zh4syB6-r8FJhWAWUK/view?usp=sharing

 

 



« повернутися до списку новин