A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

«ЗНО -2020. У майбутнє – без зупинок»

Дата: 21.01.2020 11:41
Кількість переглядів: 111

Зовнішнє незалежне оцінювання впевнено посіло своє місце як вид контролю за якістю навчальних досягнень учнів. Високі результати ЗНО – це  шлях до здобуття вищої освіти кожного випускника закладу загальної середньої освіти. 

З метою інформування учнів з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 та 2021 років, пробного ЗНО, нещодавно на уроці інформатики в 11  класі  Селидівської  ЗОШ № 1 було проведено урок-практикум  «ЗНО -2020. У майбутнє – без зупинок».

Випускники були ознайомлені  із сайтом та соціальними мережами Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.  Саме тут розміщується актуальна інформація з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2020 та 2021 років, пробного ЗНО. Сторінки адаптовані до мобільних додатків. 

Учні узагальнили знання про календар ЗНО,  структуру тестів, дізналися, скільки часу відводиться на його виконання, як оцінюються завдання тесту, якою є схема оцінювання завдань відкритої форми, отримали  вичерпну інформація про перебіг ЗНО минулих років.  За бажанням можна роздрукувати зошит, попрацювати у ньому, перевірити свої знання.

На уроці було переглянуто презентацію та відео про проведення ЗНО.

До відома учнів була доведена інформація про  всі заклади вищої освіти України,  з переліком спеціальностей, ліцензованим обсягом прийому, з якими балами ЗНО та середнім балом атестата вступали до закладу в 2019 році.  В кінці уроку було проведено тренінг.

Учні дійшли висновку, що ніяка хороша школа, жоден репетитор не підготує до тестів, якщо вони  не будуть працювати самостійно. Самопідготовці варто приділяти щодня певний час та пам’ятати, що найкраще «відкладається» в голові той матеріал, який людина засвоїла самостійно.

Враховуючи рекомендації Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, випускникам було запропоновано  домашнє завдання у вигляді  квесту.

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень