A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Шановні учасники ЗНО!

Дата: 02.02.2021 11:10
Кількість переглядів: 112

Шановні учасники ЗНО!

Уже з 1 лютого розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року. Будьте в темі, адже сучасна молода людина в інформаційному полі повинна почувати себе впевнено!


Інформуємо далі!

Ви вже ознайомилися з розділами сайту регіонального центру «Календар ЗНО - 2021» за посиланням https://test.dn.ua/grafik-zno/ та «Готуємось до ЗНО» https://test.dn.ua/gotuiemosya-do-zno/.

         Сьогодні ж більш детальна розмова про реєстрацію. Розділ «Реєстрація на ЗНО», сторінки ЗНО/ДПА, Ви знайдете за посиланням https://test.dn.ua/registration/

Із 1 лютого 2021 року вже можна сформувати реєстраційну картку за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Сервіс зручний у використанні, але, якщо виникають питання, за посиланням https://test.dn.ua/registration/ ви знайдете всю необхідну інформацію щодо реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО.

Зараз найважливіше правильно обрати предмети для ДПА і для ЗНО. Тому радимо розпочинати із вибору напрямку (ів) підготовки та спеціальності (ей) для вступу. Ще раз перевірте, які предмети потрібні на ЗНО за обраною Вами спеціальністю у 2021 році. Для цього вивчаємо додаток 4 до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти. Саме тут зазначено, який предмет є обов’язковим: українська мова чи українська мова і література, чи потрібна для вступу математика чи будь-який інший предмет. Крім того, пам’ятайте, що у цьому році Ви можете обрати для ЗНО п’ять предметів!

Пропонуємо розібрати ситуації з вибором української мови/української мови і літератури, математики/математики (завдання рівня стандарту). Увага! Математика також обов’язковий предмет ДПА. Рівень математики для ДПА має відповідати рівню вивчення цього предмета у закладі освіти.

Який же предмет обирати?

Перелік ситуацій для вибору предмета ЗНО

Предмет ДПА – оцінюється у 1-12 балів та виставляється у документ про освіту

Предмет ЗНО – оцінюється у 100-200 балів та використовується під час вступу до закладу вищої освіти

В яких випадках обирати?

 

Ситуація 1

Українська мова – обов’язково

Українська мова

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу потрібна саме українська мова

 

Ситуація 2

Українська мова і література

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу потрібна саме українська мова і література

 

Ситуація 3

Українська мова і література

Якщо ще не визначилися зі спеціальністю. Оскільки, обираючи українську мову і літературу Ви отримаєте два результати ЗНО: 100-200 балів за українську мову та 100-200 балів за українську мову і літературу

 

Математика/математика (завдання рівня стандарту)

 

Ситуація 1

Математика (відповідає профільному рівню навчання)

Математика

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу потрібна математика

 

Ситуація 2

Математика (завдання рівня стандарту)

Математика

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу потрібна математика

 

Ситуація 3

Математика (відповідає профільному рівню навчання)

Не обираєте математику

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу математика не потрібна

 

Ситуація 4

Математика (завдання рівня стандарту)

Не обираєте математику

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу математика не потрібна

 

 

Пам’ятайте, комплекти реєстраційних документів до регіонального центру має надіслати заклад освіти, у якому Ви навчаєтеся, до 1 березня 2021 року.

А чи знаєте Ви, що за номером реєстраційної картки кожен може відслідковувати стан опрацювання реєстраційних документів ЗНО 2021? . Введіть свій номер і перевірте. Сервіс фіксує день і час отримання регіональним центром Ваших документів та всі етапи їх опрацювання: і факт обробки заяви-реєстраційної картки, і дату друку сертифіката, і термін відправки рекомендованого листа із реєстраційними документами. І навіть, якщо Вам відмовлено, сервіс одразу буде містити інформацію про відповідне рішення регламентної комісії та причину відмови.

Як тільки отримаєте в закладі освіти сертифікат, одразу, за посиланням https://zno.testportal.com.ua/info/login, зайдіть на свою інформаційну сторінку за номером та пін-кодом сертифіката, перевірте свої дані у системі. Особливо ретельно перевірте перелік предметів державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

До 5 березня можна змінювати та додавати предмети, вносити інші зміни, але тільки після отримання сертифіката учасника зовнішнього незалежного оцінювання у спеціальному сервісі «Внести зміни». При повторному надсиланні комплекту документів потрібно повернути раніше надісланий сертифікат до регіонального центру. Тому закладам освіти потрібно вчасно надсилати документи своїх випускників, щоб, за необхідності, Ви не втратили можливість внести зміни і отримати новий сертифікат.

Закріпіть матеріал за допомогою відеоінструкції на Youtube каналі  Українського центру оцінювання якості освіти https://www.youtube.com/watch?v=efDpwONafbc&feature=youtu.be

З 30 квітня 2021 року на інформаційних сторінках учасників ЗНО будуть розміщені запрошення-перепустки з адресами пунктів проведення ЗНО. Запрошення – перепустку потрібно роздрукувати самостійно.

Радимо завчасно ознайомитися з маршрутами доїзду, які будуть розміщені на сайті регіонального центру в розділі «Пункти проведення ЗНО» https://test.dn.ua/punkty-testuvannia/ одночасно із розміщенням запрошень-перепусток, щоб запізнюватися на тестування. На цій же сторінці буде розміщено інформацію про закріплення населених пунктів за базовими адміністративними одиницями за предметами тестування.

Запрошуємо приєднатися до нас:


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень