A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Сторінками методичних перегонів

Дата: 18.02.2021 15:01
Кількість переглядів: 117

Одним із стратегічних завдань реформування освіти в Україні згідно з Концепцією НУШ є наближення навчання і виховання кожної дитини до її сутності, конкретних здібностей. Тож метою особистісно орієнтованого виховання є процес допомоги дитини в ставленні її суб’єктивності, культурної ідентичності, соціалізації, життєвої самовизначеності.

Розв’язанню цих питань присвячено засідання методичної студії заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти «Актуальні форми організації виховної роботи: досвід, проблеми, перспективи, вдосконалення» з питання  «Організаторська роль заступника директора з ВР у забезпеченні системи індивідуального підходу до побудови особистісного виховання», яку було проведено 18.02.2021 року о 13.00 на платформі Meet з використання сервісу колективної роботи Flinga.

Поряд з окресленням теоретичних засад цієї проблеми було презентовано досвід роботи заступників директорів ЗЗСО Світлани Тоткало, Наталії Зубкової, Валентини Нечепоренко, Ніни Авілової.

Цікавою була інформація про роботу молодіжного клубу, гуртків за інтересами, традиційні пісенні фестивалі, клуби відвертої розмови тощо.

Питанню розвитку професійної компетентості педагогічних працівників (знання навчального предмета, фахові методики, технології) було присвячено вебнараду з керівниками міських циклових комісій, яка відбулася 18.02.2021 року о 15.00 на платформі Meet.

Учасниками зустрічі обговорено напрямки формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною І ст. 12 Закону України «Про освіту»; план роботи методичних підрозділів на 2021 рік; погоджено проведення міських заходів, присвячених Року математики.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень