A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Селидівської міської ради

Курс «Попередження, виявлення та реагування у випадку сексуального насильства над дітьми»

Дата: 22.03.2021 09:46
Кількість переглядів: 132

Міжнародною благодійною організацією «Служба порятунку дітей», на замовлення Уповноваженого Президента України з прав дитини, була розроблена програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти – Курс «Попередження, виявлення та реагування у випадку сексуального насильства над дітьми».

Під час курсу  учасники дізнаються про те, як навчити  учнів початкової школи розпізнавати та уникати небезпечних ситуацій, зокрема тих, які можуть призвести до сексуального насильства. Які методи допоможуть побудувати відносини довіри між учнями та вчителем чи батьками? Окрема увага курсу буде зосереджена на питаннях виявлення, психологічної та юридичної підтримки дітей, які постраждали від сексуального насильства.

 

Після проходження курсу учасники отримають сертифікат з вказанням 10 годин/0,3 кредиту ЄКТС, а також:

?Методичні розробки уроків та мультфільми для учнів початкової школи з попередження сексуального насильства.

?Інформаційно-методичні матеріали з індикаторами щодо сексуального насильства над дітьми та особливостями комунікації з постраждалою дитиною.

Для отримання сертифікату учасники повинні взяти участь у онлайн вебінарах та провести чотири уроки для учнів початкової школи у своєму навчальному закладі.

Запрошуємо вчителів початкової школи, керівників шкіл, шкільних психологів, соціальних педагогів на онлайн-вебінари в межах курсу за такими темами:

?22 березня 2021 року о 18.00 - «Методологія проведення уроків з попередження сексуального насильства для учнів початкової школи». Автор Олена Капральська, фахівець з освітніх програм МБО «Служба порятунку дітей».

?23 березня 2021 року о 18.00 - «Психологічні аспекти побудови процесу взаємодії та спілкування з дітьми, що зазнали сексуального насильства». Автори Наталія Захарова, психолог МБО «Служба порятунку дітей», Маргарита Зімборовська, провідний фахівець відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, психолог, психотерапевт, тренер.

?24 березня 2021 року о 18.00 - «Правові основи захисту дітей від сексуального насильства». Автор Світлана Семенюк, юрист МБО «Служба порятунку дітей».

????Зареєструватись можна на курс за посиланням https://cutt.ly/0zljDIk

Трансляція онлайн-вебінарів відбуватиметься на Фейсбук-сторінці МБО Служба порятунку дітей https://www.facebook.com/stopchildrenviolence


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень