Відділ освіти Селидівської міської ради

Проєктна діяльність

 

КОНКУРС ПРОЕКТІВ ІЗ ПОЛІПШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ УМОВ

Представництво МОМ в Україні в рамках проекту «Протидія торгівлі людьми в Україні (CTIP)» за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) оголошує конкурс для об'єднаних територіальних громад (ОТГ), зацікавлених в участі у проекті (MPA-2021-02)

Мета проекту: Просування соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом інклюзивного місцевого врядування та соціальної згуртованості населення.

 

Детальніше >>

 


Конкурс «Комфортне довкілля: мініпроєкт з облаштування громадського простору»

Кафедра українознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує старшокласниць і старшокласників українських загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у конкурсі мініпроєктів “Комфортне довкілля” з облаштування громадського простору у вашому районі.

Учасниками конкурсу можуть стати учениці та учні 10 і 11 класів українських загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій з будь-якого населеного пункту України, оскільки реалізація проєкту з комфортного облаштування громадського простору цілком можлива як у великому місті, так і в маленькому селі.

Переможці отримають дипломи і цінні призи, усі учасники – сертифікати і памʼятні подарунки. Учителям, які допомогли конкурсантам підготувати мініпроєкт, буде надано сертифікат встановленого зразка, який засвідчить наукове керівництво роботою переможця або учасника конкурсу.

Детальніше >>


Проєкт з розвитку шкільного самоврядування «Школа змін»

Запрошуємо вас долучитися до реалізації другої хвилі проєкту з розвитку шкільного самоврядування «Школа змін» у Донецькій та Луганській областях.

Мета проєкту – формування соціальних і громадянських навичок учнів, розвиток навичок самоврядування, соціальної активності та соціальної відповідальності учнів завдяки організації їх участі у практичній громадській діяльності. Участь школи у проєкті передбачає проведення вищевказаних заходів та відвідування перелічених тренінгів представником учнівського самоврядування і представником педагогічного колективу (заступником директора з виховної роботи, педагогом-організатором або вчителем, відповідальним за розвиток самоврядування у школі).

Відбір закладів загальної середньої освіти відбуватиметься на конкурсних засадах. Для участі в конкурсному відборі необхідно заповнити анкету: https://forms.gle/w66TVcswySXHmRTZA. Реєстрація відкрита до 16 лютого 2021 року.

 


Проєкт «Прокачай школу»

Міністерство освіти і науки України підтримало спільну ініціативу інноваційної телекомунікаційної компанії Deltahost та ГС «Освіторія», які започаткували проєкт «Прокачай школу». 

Проєкт громадської спілки та бізнесу допоможе технологізувати українські заклади освіти.

«Сьогодні школи отримують певне фінансування на закупівлю комп'ютерного та цифрового обладнання як від державного, так і від місцевих бюджетів. Але, звісно, цього не завжди буває достатньо. Тому ми підтримуємо ініціативи, які йдуть від бізнесу, і закликаємо представників технологічних компаній наслідувати приклад своїх соціально відповідальних колег», – зазначив заступник Міністра освіти з питань цифровізації Артур Селецький.

У межах проєкту щонайменше 12 шкіл протягом 2021 року отримають технологічні подарунки, зокрема інтерактивні дошки, планшети, ноутбуки або інші гаджети. Загальний кошторис подарунку для однієї школи становить 30 тисяч гривень. 

«Ми започатковуємо цей проєкт, щоб школи в кожному куточку країни мали доступ до технологій. Щомісяця ми гарантовано технологізуємо одну школу. Насамперед ми орієнтуємось на школи, які не мають комп'ютерної техніки належного рівня або потребують проведення високошвидкісного інтернету. Ми будемо раді, якщо інші компанії братимуть активну участь у підвищенні рівня цифровізації української освіти та долучаться до проєкту, в такий спосіб масштабуючи імпакт та збільшуючи кількість шкіл», – наголосив директор та співзасновник Deltahost Дмитро Земляний.

Участь у відборі можуть взяти всі школи, які заповнять анкети. Прийом анкет триватиме до 1 грудня 2021 року. Щомісяця обиратимуть одну школу. 

«Наша місія – надання рівного доступу до якісної освіти. В сучасному світі, а особливо в умовах карантину, технологічна спроможність шкіл відіграє велику роль. Ми щасливі, що вчителі отримають інструменти, які допоможуть їм організовувати навчальний процес зручніше та якісніше», – зазначила операційна директорка громадської спілки «Освіторія» Анна Сидорук.

Уся інформація про перебіг проєкту та його учасників буде регулярно публікуватися на вебресурсах ГС «Освіторія»: на сайті та у фейсбуці.  У разі виникнення  додаткових питань можна буде звернутися за телефоном +38 (095) 469 58 39 або електронною поштою asm@osvitoria.org.