Лідерів учнівського самоврядування Селидівської громади відзначено почесними нагородами

Селидівська міська рада. Офіційна сторінка
Лідерів учнівського самоврядування Селидівської громади відзначено почесними нагородами
Наприкінці 2025-2026 навчального року активні члени Міського центру учнівського самоврядування Селидівської міської територіальної громади отримали почесні грамоти Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.
За активну громадянську позицію, лідерські якості та вагомий внесок у розвиток учнівського самоврядування області нагороджено Владиславу Бичкову, Алевтину Рогулько, Поліну Краснікову, Ніку Кузьмич, Михайла Цимбала та Маргариту Колеснікову. Протягом року вони брали активну участь в обласних акціях, форумах, тренінгах і проєктах, гідно представляючи Селидівську громаду.
Особливе вітання Богдану Дубасу, який отримав почесну грамоту Національного центру «Мала академія наук України» за активну громадянську діяльність та реалізацію волонтерських ініціатив.
Також відзначено керівницю Міського центру учнівського самоврядування, керівницю гуртка «Лідер» ЦТДЮ м. Селидове Юлію Лещенко, яка була нагороджена на обласному та всеукраїнському рівнях.
Щиро вітаємо наших лідерів та їхню наставницю з заслуженими відзнаками!