Наші креативні, допитливі та винахідливі здобувачі освіти Селидівського ліцею № 1 взяли активну участь у масштабній всеукраїнській події — STEM-тиждень 2026!

Селидівський ліцей #1 Селидівської міської ради Донецької області
#Селидівський_ліцей_1 #STEMтиждень2026 #ОсвітаНезламних
«STEM — це поєднання знань і практики, яке відкриває нові можливості та формує майбутнє». ![]()
![]()
З великою гордістю ділимося чудовими новинами нашої освітньої родини! Наші креативні, допитливі та винахідливі здобувачі освіти Селидівського ліцею № 1 взяли активну участь у масштабній всеукраїнській події — STEM-тиждень 2026! ![]()
![]()
Цей тиждень став справжнім простором для експериментів, критичного мислення та пошуку інноваційних рішень. Наша ліцейна молодь вкотре довела, що майбутнє української науки — у надійних руках. ![]()
Вітаємо всіх наших талановитих учасників, які отримали сертифікати за активну участь:
6-Б клас: Звягіна Вероніка, Ломонос Микола, Магдич Дмитро.
7-А клас: Бугрименко Олексій, Волошина Діана, Галковська Поліна, Дубас Даниїл, Кочуло Ілля, Панасенко Єва, Яшкін Данило.
8-А клас: Демченко Ксенія, Панасенко Мирослав, Ус Ярослав.
8-Б клас: Базунова Ганна, Гайдаш Денис, Попік Даря, Придатько Анастасія, Саламаха Софія.
Окрему подяку за чудову організацію, натхнення та високий професіоналізм висловлюємо координаторці проєкту — Еллі Даниліній, чий сертифікат координатора є свідченням великої праці на користь розвитку наших учнів! ![]()
Щиро дякуємо організаторам заходу — Міністерству освіти і науки України, Громадській Платформі «Українська академія STEM» та БО БФ «Фонд освітніх ініціатив» за можливість долучитися до інтелектуального руху. ![]()
Пишаємося кожним із вас, наші дорогі ліцеїсти! Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому, завжди прагнути нових знань і впевнено відкривати таємниці всесвіту! ![]()
![]()